Наш клуб засновано в січні 2008 року і відтоді фітнес клуб «Професіонал» пропонує своїм клієнтам найсучасніші, унікальні, сучасні послуги в області фітнесу та краси.

У нашому клубі Ви знайдете усе для активного сімейного відпочинку і фізичного вдосконалення. Це індивідуальний підхід, великий вибір групових програм, студії персонального тренінгу, зал групових програм, зал ігрових видів спорту, професійний тренажерний зал з чудовими кардиотренажерами, професійна команда, яка по-справжньому знає і любить свою справу, без якої неможливо було б створити таку дивовижну атмосферу тепла, доброзичливості і комфорту. Тут зібрані зразки кращих світових виробників тренажерного обладнання: Johnson, Matrix, X-Line R, в групових залах представлено понад 10 видів фітнес-програм, танцювальні класи, силові класи, різні види step-аеробіки, Pilates, мініфутбол, волейбол і багато іншого. Постійно вводяться нові програми тренувань. Всі заняття проходять під наглядом досвідчених інструкторів. Ми постаралися об’єднати під одним дахом різні напрямки і тенденції.

У нашому клубі люди знаходять здоров’я, красу, нове коло спілкування і однодумців. Тепла, доброзичлива атмосфера клубу дозволить Вам по-новому поглянути на фітнес і стати справжнім шанувальником здорового способу життя.

Тренажерный зал

Кардіозал залЗ липня 2016 року тренажерний зал фітнес клубу “ПРОФЕСІОНАЛ” обладнаний новими тренажерами української лінії «X-LINE R».

«X-LINE R» це нова лінія професійного тренажерного обладнання, створена відповідно до міжнародних стандартів.

«X-LINE R» – інноваційна і проста у використанні лінія професійних тренажерів.

Сувора простота класичних ліній в поєднанні з сучасним оригінальним виконанням присутня в кожній деталі представлених тренажерів.

Витончені елементи дизайну, зручні регулювання і злагоджена функціональність, зробить тренування на даних тренажерах ще приємнішим. А ергономічність і компактність тренажерів забезпечать максимальну зручність їх використання.

Лінія «X-LINE R» увібрала в себе все краще, що існує на сьогоднішній день на ринку тренажеробудування. Дизайн витриманий в строгому стилі «техно», що робить цю лінію привабливою для клієнтів тренажерних залів.

Тренажери мають зручне регулювання сидінь, опор, опорних валиків, що дозволяє з комфортом займатися людям з різними фізичними показниками.

«X-LINE R» – це гармонійний образ, який поєднав у собі новий ергономічний дизайн, відмінну якість матеріалів і звичайно ж правильні біомеханічні якості.


Бренд «Matrix» належить відомій американській компанії Johnson Health Tech. Co., Ltd, яка вже близько 30 років спеціалізується на виробництві спортивного обладнання.

Бігова доріжка Matrix поєднує в собі високу продуктивність і надійність.

Всі сучасні тренажери представленого бренду оснащується комп’ютерами і дисплеями. Це дозволяє відстежувати інформацію про хід тренування, а також аналізувати стан серця і темп спалювання калорій.

Професійні моделі Matrix забезпечують багаторівневу систему навантаження, яка дозволяє досягати серйозних результатів людям з абсолютно різною фізичною підготовкою і різними спортивними цілями. Кардіотренажери Мatrix, крім усього іншого, позитивно впливають на діяльність серцево-судинної і дихальної системи людини.


Рекомендовані правила поведінки в фітнес клубі «ПРОФЕСІОНАЛ»

Беріть з собою в зал рушник.

Це загальне правило. Лягаючи на тренажер, стелите рушник, а закінчивши роботу, ретельно протирайте обладнання. Вам самому навряд чи буде приємно потонути в чужому поту.

Одягайте футболки з рукавами.

У процесі тренування ви запросто можете зіткнутися з ким-небудь близько тренажера, і буде не дуже добре, якщо ви забрудните один одного потім. Звичайно, в сильну спеку можна дозволити собі займатися в топіку або майці, але більшу частину року доцільно надягати в зал футболки з довгими рукавами.

Дозвольте іншим тренуватися з вами.

Буває так, що ви працюєте на тренажері один. В цьому випадку ви можете відпочивати, не злазячи з нього. Але якщо подібних верстатів в залі не дуже багато і поруч знаходиться хтось, який також хоче підключитися до роботи, надайте йому таку можливість. Поки ви будете відпочивати, він виконає свій підхід, а потім ви помінялися місцями.

Не сидіть на обладнанні, розмовляючи з приятелями.

Тим самим ви можете перешкодити іншим займатися. Особливо тим, хто тренується в швидкому темпі. Зрештою, лава для жиму лежачи – це не тахта. Так що, закінчивши свій підхід, відійдіть від тренажера і дайте шанс попрацювати кому-небудь ще.

Не заходьте в зал зі спортивними сумками.

По-перше, вони часом бувають не надто чистими і бруднять підлогу. По-друге, в таких сумках мають тенденцію пропадати невеликі гантелі та інші тренувальні пристосування, а також особисті речі тих, що займаються. Ну і, по-третє, ці сумки просто захаращують зал, заважають вільно пересуватися і т.д.

Якщо хтось просить вас підстрахувати, прийдіть на допомогу.

Це, якщо хочете, неписаний закон в фітнесі. Підстраховка сусіда по залу не завдасть вам особливого клопоту, проте ви будете знати, що в разі потреби він теж прийде вам на допомогу. Навіть якщо ви не знайомі з людиною, що Вас страхує , така взаємовиручка сильно зближує. Але все ж краще буде, якщо з проханням підстрахувати, ви звернетеся до інструктора. З професіоналом спокійніше і безпечніше.

Одягайте на тренування відповідне взуття.

Небезпечно тренуватися у відкритих сандалях: їх власники так і напрошуються на травми пальців. У деяких залах просто заборонено з’являтися в подібному взутті, і цей захід виправданий.

Не варто перегукуватися зі своїми друзями через весь зал.

Якщо ви починаєте витворяти подібні штуки, наприклад, в супермаркеті, це навряд чи кому-небудь сподобається. Ну а в фітнес-клубі – тим паче, оскільки люди, що займаються зазвичай намагаються зосередитися на виконанні вправ і відчуттях, які вони при цьому відчувають. Звичайно, це не злочин, але краще так не робити.

Не приставайте в залі до осіб протилежної статі.

Хочете вірте, хочете ні, але знаходяться люди, які відвідують тренажерний зал для того, щоб тренуватися, а не в пошуках подруги (друга). Якщо на вас постійно кидають закличні погляди, відпускають недвозначні компліменти, то ви починаєте відчувати себе в такому залі, м’яко кажучи, не дуже комфортно. Не варто плутати компліменти і настирливі коментарі!

Тримайте себе в руках!

Можна погано себе почувати через те, що ви захворіли або ж начальник влаштував вам прочухана на роботі, однак весь свій гнів варто залишити за порогом фітнес-центру і не зриватися на співробітниках клубу або інших відвідувачів.

Ніякої ненормативної лексики!

Якими б фанатами фітнесу ви не були, тренування часом йдуть важко, і деяким х тих, що займаються подобається підбадьорювати себе за допомогою ненормативної лексики. Проблема в тому, що міцніші висловлювання можуть різати слух іншим людям, що тренуються.

Не користуйтеся кардіотренажерами задовго.

Якщо існують обмеження на час користування кардіомашинами, будьте ласкаві поважати ці правила. Зазвичай цей часовий проміжок становить 30 хвилин. Якщо Ваше аеробне тренування триває годину або більше, перейдіть на іншу машину. Цим ви вб’єте двох зайців: внесете в тренування новизну і укладетеся в 30 хвилин. Взагалі суть цієї проблеми в тому, що кардіо-тренажери, як правило, користуються найбільшою популярністю серед відвідувачів фітнес-центрів.

Не лізьте з питаннями в невідповідний момент.

Багато новачків у фітнесі відрізняються допитливістю. Однак коли ви побачили людину, фігура якого викликає у вас захоплення, не мучте його питаннями, поки він не закінчив черговий підхід. Дайте йому закінчити свою роботу, а вже потім питайте, про що хочете.

Не давайте порад іншим.

Навіть якщо ви бачите, що хтось робить вправу неправильно, не лізьте до нього з порадами, якщо він сам про це не просить. Виняток становить ситуація, коли ви бачите, що людина може реально травмуватися. Але навіть в цьому випадку пріоритет в плані порад повинен належати фітнес-інструкторові.

Намагайтеся бути доброзичливим.

Як би не виглядав чоловік, не варто його висміювати або проявляти неповагу. І навіть якщо ви спортсмен більш сильного рівня, ніж більшість оточуючих, то не варто демонструвати оточуючим свою перевагу. Зрештою, ці люди займаються не найгіршою справою. І потім, з якого дива ви повинні бути налаштовані вороже по відношенню до людей, які кожну Вашу появу в клубі зустрічають привітною посмішкою?

Не нехтуйте правилами особистої гігієни.

Після тренування будь-який з нас не стає чистішою. А тому зовсім нема чого посилювати цю ситуацію, заявившись в тренажерний зал з нечесаним волоссям, нечищеними зубами і в брудному одязі.

Не використовуйте в залі парфуми або дезодоранти.

Це одне з головних правил гри. Неможливо повноцінно займатися аеробікою, якщо поруч знаходиться хтось, запашний, немов парфумерна лавка. Подібні речі не сподобаються нікому з тих, що займаються.

Ось так 🙂

Бажаємо приємних тренувань і гарного настрою 🙂

Поделиться
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter