ПОСЛУГИ

Безлімітна карта від 1 до 12 місяців включає:
1. Фітнес тестування;
2. Первинний інструктаж;
3. Відвідування тренажерного залу цілодобово;
4. Відвідування кардіо залу цілодобово;
5. Відвідування усіх групових програм відповідно до розкладу;
6. Зал для ігрових видів спорту (волейбол, баскетбол, настільний теніс);
7. Безкоштовна парковка;
8. Безкоштовний рушник;
9. Питна вода на території клубу;
10. Фен.
Ранкова карта (з 6:00 до 17:00) від 1 до 12 місяців включає:
1. Фітнес тестування;
2. Первинний інструктаж;
3. Відвідування тренажерного залу (з 6:00 до 17:00);
4. Відвідування кардіо залу (з 6:00 до 17:00);
5. Відвідування усіх групових програм відповідно до розкладу (з 6:00 до 17:00);
6. Зал для ігрових видів спорту (волейбол, баскетбол, настільний теніс);
7. Безкоштовна парковка;
8. Безкоштовний рушник;
9. Питна вода на території клубу;
10. Фен.
Карта вихідного дня на 12 месяців (Сб,Нд – цілодобово. Пн-Пт з 21.00 до 9.00) включає:
1. Фітнес тестування;
2. Первинний інструктаж;
3. Відвідування тренажерного залу (з 21.00 до 9.00);
4. Відвідування кардіо залу (з 21.00 до 9.00);
5. Відвідування усіх групових програм відповідно до розкладу (Сб, Нд);
6. Зал для ігрових видів спорту (волейбол, баскетбол, настільний теніс);
7. Безкоштовна парковка;
8. Безкоштовний рушник;
9. Питна вода на території клубу;
10. Фен.

Деталі уточнюйте за тел. 57-17-77

Додаткові послуги:
1.Персональні тренування з тренером;
2.Тренувальна програма;
3.Программа по харчуванню;
4.Спліт тренування;
5.Масаж

Також у Вас є можливість придбати Гостьовий візит (разове відвідування протягом одного дня)
При необхідності, заморозка (можливість припиняти дію клубної картки мінімум на 7 днів) купується окремо до абонементу за додаткову плату.


Всім клієнтам клубу ми рекомендуємо почати свої заняття з проходження фітнес тестування. Для тестування Вам знадобиться спортивна форма. Якщо Ви палите, утримайтеся, будь ласка, від куріння перед тестом, а також від прийому кави або міцного чаю. Легкий прийом їжі рекомендується за 1,5-2 години до тесту.

Мета тестування – визначення стану Вашого здоров’я, рівня фізичної працездатності, адаптаційних можливостей організму, складання ефективної та безпечної індивідуальної програми занять, а також об’єктивна оцінка результатів тренувань.

Є основні напрямки у фітнесі: тренінг серцево-судинної системи, розвиток правильної постави, м’язової сили, гнучкості, витривалості, поліпшення композиції тіла. Ці показники Вашого вихідного рівня і тестує лікар. Що далі? Рекомендації по програмі! Тут працює принцип FITT- від англійського frequency – частота, intensity-інтенсивність, time- тривалість, type – тип вправ.

Особливій програмі тренувань потребують люди з захворюваннями серцево-судинної системи, органів дихання, ендокринними порушеннями, після перенесених травм опорно-рухового апарату, вадами зору. Крім того, є клієнти, у яких немає серйозних проблем зі здоров’ям, однак їм також потрібна модифікація фітнес-програми.

Можливо, Вам знадобиться провести додаткове обстеження та / або консультацію фахівця (ЕКГ, визначення рівня глюкози, холестерину в крові і ін.) для досягнення індивідуальних спортивних і оздоровчих результатів. Також Вам будуть надані рекомендації щодо дотримання питного режиму під час тренування і протягом дня.

Ми підкажемо, як правильно приймати їжу до і після тренування з урахуванням мети заняття. Додаткові послуги клубу – масаж. Як цим правильно користуватися? Можна чи не можна? Як часто? На всі ці питання і безліч інших Вам відповість лікар-діагност!

Через 8-12 тижнів лікар-діагност призначить дату повторного тесту. Повторне тестування проводиться з метою об’єктивної оцінки результатів тренувань і корекції програми.

Правила харчування для схуднення і набору маси в залежності від типу статури.


Мезоморф, ендоморф, ектоморф – типи статур
На сьогоднішній день, з усього різноманіття класифікаційних типів, найбільш поширеною є система У. Шелдона. Дослідивши більше 4000 знімків оголених студентів коледжу, він відібрав три варіанта, що максимально відрізняються один від одного. В результаті цього відбору виникли так звані ендоморфний, мезоморфних і ектоморфний типи статури.

Терміни ендоморф, мезоморф і ектоморф походять від назв зародкових листків. Згідно біологічної теорії зародкового розвитку, з ендодерми (внутрішнього зародкового листка) розвиваються внутрішні органи, з мезодерми (середнього зародкового листка) розвиваються кістки, м’язи, серце, кровоносні судини, з ектодерми (зовнішнього зародковий листок) – волосся, нігті, рецепторний апарат, нервова система і мозок.

                                       Ектоморф

Ектоморф характеризується порівняно короткою верхньою частиною тіла, довгими руками і ногами, вузькими ступнями і кистями, а також невеликим корпусом і відносно вузькими плечима. Ектоморфи зазвичай мають довгі тонкі м’язи, які нарощуються вкрай повільно, і дуже обмежені запаси жиру. Основною метою тренувань для ектоморфа є збільшення ваги. Отже, ектоморфу необхідно споживати більшу кількість калорій, ніж є середня потреба, з тим, щоб створити жирові запаси. Надходження калорій можна збільшити за рахунок правильного харчування, але при цьому слід пам’ятати, що калорії, необхідні для будови м’язів, не повинні витрачатися при заняттях спортом (наприклад, бігом або плаванням).

                                      Мезоморф

Мезоморф має сильний тулуб, довгу верхню частину тіла, розвинену м’язову систему і велику фізичну силу. Мезоморф здатний нарощувати м’язову масу без особливих труднощів, але при цьому повинен намагатися дотримуватися правильні пропорції. Це найкраще досягається комбінацією силових тренувань і вправ, що підвищують тонус. Мезоморфу слід подбати про те, щоб не збільшувалася вага за рахунок занадто великого споживання калорій.

                                        Ендоморф

Ендоморф характеризується гнучкою м’язовою системою, круглим обличчям, короткою шиєю, широкими стегнами і значними запасами жиру. Ендоморф так само легко нарощує м’язову масу, як і мезоморф. Ендоморфу слід спробувати знизити запаси жиру. Цього можна домогтися включаючи в свої тренування аеробне навантаження. Ендоморф повинен приділяти особливу увагу харчуванню, щоб знизити жирові відкладення і не накопичити нові. Ендоморф повинні дотримуватися не тільки низькокалорійної дієти, але і збалансованості в харчуванні.

З різних джерел можна дізнатися, що для кожного типу статури є свої методики тренувань і харчування для досягнення максімального результату. Рекомендують робити певні вправи, з певним числом повторів і повторень, проміжки відпочинку і т.д. Але не варто забувати, що поділ на ектоморфов, мезоморфов і ендоморфов число умовне на основі візуальних спостережень. Кажна людина володіє індивідуальною фізіологією, здатністю витримувати навантаження і відновлюватися після них. Тому ми рекомендуємо використовувати інформацію про типи статури як відправну точку в ваших тренуваннях. А далі спостерігайте за собою, пробуйте різні методики тренінгу і вирішуйте, що вам підходить найбільше і приносить прогрес.

Правила харчування: для схуднення і набору маси

Якщо Ви прийняли рішення ходити в зал, то вам необхідно переглянути своє харчування, так як воно є одним зі складових успіху ваших занять. За великим рахунком цих складових три: харчування, тренування та відновлення.


Якою б не була ваша мета (набрати вагу або схуднути), головне – це харчування. На самому початку шляху харчування можна залишити і колишнім, але вже через пару тренувань ви можете відчути, що вам не вистачає енергії, або хилить в сон, або ж ви відчуваєте повний занепад сил. Все це вірна ознака того, що ви їсте не те, що потрібно і не в той час, в який потрібно. Не будемо вдаватися в подробиці, але основні правила такі: потреба в білку становить 1-3 гр на кілограм ваги тіла, у вуглеводах – не менше 1 гр і не більше 7 гр на кг ваги, в жирах – 0,5-1 гр на кг ваги тіла.

Почнемо з вуглеводів, адже саме їх надлишок в раціоні викликає ожиріння (а не жирів, як багато хто вважає). Хоча, жири, особливо насичені, укупі з вуглеводами, теж сприяють появі так званих «боків» і «вух». Є межа, за який не потрібно і навіть шкідливо опускатися тим, хто бажає схуднути. Якщо людина лежить без руху (наприклад, в реанімації), то на його життєзабезпечення організм витрачає певну кількість енергії – для підтримки життя. Це приблизно 1 гр вуглеводів на 1 кг ваги тіла.

Це той мінімум, після якого організм уповільнює обмін речовин. Тобто, якщо ви голодуєте, організм «лякається», сповільнюючи обмін речовин. Після надходження їжі організм починає запасати її у вигляді жиру, на випадок чергової голодування. А уповільнення обміну означає і те, що зайві кілокалорії не перетворяться в тепло, як в звичайних умовах, а підуть в жирові депо. Саме тому, любителі голодувати так швидко набирають вагу в вигляді жиру.

А під час голодування організм «з’їдає» в першу чергу м’язи, так як вони дуже енергоємні і вимагають достатню кількість енергії, а жир просто «висить» і не вимагає енергії для життя. Голодування в даному випадку залежить від ваги. Якщо атлет вагою в 100 кг опустить кількість вуглеводів нижче 100 гр в добу, то у нього сповільниться обмін речовин, так як для нього це вже голодування. Це не про передзмагальну підготовку, там особливі умови і препарати, і часом бодібілдери, що змагаються виходять в 0 вуглеводів.

Але звичайним людям, що тренуються для себе, нижче 1 гр вуглеводів на кг ваги опускатися не варто. Якщо дівчина вагою 50 кг здасться метою і буде тримати 50 гр вуглеводів на добу, то, даю вам слово, вона буде сухорлявою з тонкою шкірою і промальованим м’язами. Поки ми говоримо тільки про вуглеводи. Дивіться на етикетки – зараз на кожному продукті вказано зміст основних нутрієнтів. Не перегинайте з вуглеводами.

Якщо йти далі, то на спалювання 100 гр підшкірного жиру потрібно затратити 900 кілокалорій. З чим це можна порівняти? Ну, наприклад, о другій важких присідань, і це всього лише 100 грам жиру, а що тоді говорити про кілограми? Для любителів білка. Не треба перегинати палицю і впихати в себе до 5 гр протеїну на кг ваги, адже організм не обдуриш. Весь зайвий білок він спокійно перетворить в вуглеводи або жир. Тому так не ефективні всі ці блокіратори засвоєння жиру.

Хочеться згадати саму, напевно, поширену «істину» про 30 грам білка за один прийом їжі … Це все було придумано дієтологами в ті далекі часи, коли ніхто не морочився на експериментах.

Існували певні норми – раціон середньостатистичного людини повинен містити 90-120 гр білка. Виходячи з цього, дієтологи зробили розрахунок, грунтуючись на 3-4 прийоми їжі в день. І ось вам 30 гр білка. А потім вже пішло в маси припущення, що організм велику цифру засвоїти не може. Тому не потрібно повторювати це «твердження». Наприклад, сироватковий білок розщеплюється дуже швидко і без залишку, і 30, і 60 грам. А ось казеїн – повільно (до 7 годин), і засвоїться не весь. І що робити професійним атлетам, які споживають 400-600 гр білка в день? Харчуватися 20 разів на добу?

Тому поховайте цей міф. Єдине, що хочеться відзначити, що не потрібно всі свої 200 грам білка з’їдати за один раз. Для більш повного засвоєння їжі рекомендується харчуватися частіше. Ще один плюс такого харчування полягає в тому, що шлунок не розтягується.

А коли шлунок маленький (менше наперстка, як у кошеняти в рекламі) то і насичення приходить швидше. Адже рецептори насичення знаходяться у верхній частині шлунка. Позитивна сторона частого харчування – це відсутність почуття голоду. Адже голодний людина здатна проковтнути слона. Звідси і переїдання.

А так, ми їмо часто і по чуть-чуть. І навіть Арнольд говорив: «Залишайся голодним». З точки зору схуднення, часте харчування розкручує обмін речовин, адже їжа надходить постійно, і немає потреби запасати речовини про запас. Явна ознака розкрученого обміну речовин – це жар. Ви дозволили собі з’їсти зайву кількість калорій, і організм не відкладає їх в депо, а випалює – вам стає дуже жарко. Просто тримайте рівень вуглеводів і білків в нормі для людини, що тренується.

Що стосується жирів, то упор потрібно робити на рослинні, а конкретно, на жири омега-3. Знаходяться вони також і в рибі, яка є взагалі унікальним продуктом: і білок необхідний є, і жири корисні присутні. Тверді сири – це білок і жир. Жир тваринний, але він погано засвоюється і тому не такий страшний. Хочу нагадати, що організму потрібен і холестерин. З нього він отримує статеві гормони. Але це зовсім не означає, що потрібно налягати на тваринні жири. Просто, тієї кількості, яка міститься в сирі або жовтках яєць цілком достатньо. Головне – знати міру.
Якщо підвести підсумок усьому сказаному, то виходить 1-2 гр на кг ваги вуглеводів, 2-3 гр на кг ваги білка, а також жири омега-3 – це все для тих, що худнуть або для тих, хто тримає форму. Для набору ваги цифри інші: вуглеводи від 3 до 7 гр на кг ваги, білок 2-3 гр на кг ваги, і жири, іноді тваринні. І не забувайте про посттренувальне «вуглеводне вікно»: протягом 40 хвилин все з’їдені вуглеводи будуть перетворені в глікоген, який піде на енергетичні потреби організму, в жир ці вуглеводи не підуть! Якщо ваша мета схуднути, і дуже хочеться простих вуглеводів (в вигляді шоколаду або тістечок), з’їжте їх в першій половині дня, щоб потім все зайві кілокалорії організм встиг витратити протягом дня.

«Не їсти після шостої». А якщо ви лягаєте спати о другій годині ночі? Їжте, але їжте правильну їжу в вигляді протеїну, тим більше, в ньому міститься амінокислота гліцин, яка заспокоює нервову систему. Їжте після шести, але їжте білок. А ще краще – білок і клітковину у вигляді овочів, тільки не крохмалистих (наприклад, рибу і салат). Хочу написати ще про одну проблему тих, хто тримає себе на жорсткій дієті. Їжте клітковину, щоб було чим ходити в туалет. Це не жарти. Багато з тих, хто посилює своє харчування, стикаються з цією проблемою. Дайте організму харчові волокна, адже з протеїну, яєць, сиру, яблука, він не зможе зробити калових мас. А це вже проблема зі здоров’ям.

Протеїн – це білок, концентрат з молочної сироватки або яєць (альбумін). Якщо купувати протеїн – то ніяк не менше, ніж з 65% вмістом білка, чим більше білка, тим краще, але тим гірше смак. Чому протеїн, а не, наприклад, куряча грудка? По-перше, протеїн – це швидке і повне засвоєння, а в грудках на 100 грам всього лише 18 грам білка, та й засвоюватися вона буде набагато довше, а вам після тренування потрібен швидкий білок, та й коктейль простіше і смачніше випити, ніж жувати м’ясо. Порахуйте свій раціон: атлету вагою 80 кг потрібно мінімум 160 грам білка. З їжею (курка, сир, яйця, риба) він отримав 100 гр білка, а решта – протеїн 60 гр білка.

Якщо протеїн 80%, то це грам 80 порошку. Тому спортивне харчування так і називається добавками до їжі, а не її заміною, як думають багато хто. Дуже добре прийняти протеїн і перед сном, зараз є спеціальні нічні протеїни, які повільно засвоюються, віддаючи амінокислоти і підтримуючи позитивний баланс азоту довгий час, що сприяє росту м’язів. Тому боятися протеїну не потрібно. Ви починаєте будівництво – будуєте своє тіло, вам потрібен білок – це цеглини, вуглеводи – це цемент, і тверезі робітники – це ваші тренування. Чому тверезі, думаю пояснювати не потрібно, адже ви не хочете на виході отримати Пізанську вежу?

Їжте часто, їжте грамотно, пийте протеїн і вітаміни – і буде вам щастя у вигляді красивого тіла і здорового організму, а кваліфіковані фахівці нашого клубу допоможуть Вам у цьому!

Кілька причин для занять з персональним інструктором


  • Ви заплуталися у величезній кількості програм тренувань і планів дієт. Дуже складно підібрати потрібну програму і дотримуватися її, особливо, якщо Ви не зовсім розумієте, як і що робити. Якщо у Вас труднощі з підбором програми тренувань, варто звернутися до інструктора. Наша команда професіоналів направить Вас на шлях успіху.
  •  Ви перестали прогресувати. Якщо Ви тренуєтеся вже давно і не задоволені досягнутими результатами, то Вам потрібен персональний тренер, який внесе необхідні корективи в тренувальний процес. Вже через короткий час Ви побачите результати.
  • Ви не впевнені в правильності виконання вправ. Один з найпростіших способів знищити всі результати тренувань – це неправильне виконання вправ. Ви можете працювати день у день, але якщо вправа виконується невірно, то ви не побачите ніяких результатів. Більше того, це може привести до серйозних травм. Тренер навчить Вас виконувати вправи правильно і безпечно. Деякі вправи можуть бути занадто складними для їх самостійного освоєння. Ви можете заощадити багато енергії і часу завдяки персональним тренувань.
  • Якщо у Вас є які-небудь травми або захворювання, Ваш інструктор буде стежити за тим, щоб Ваші тренування були ефективними, але, в той же час, безпечними. Також складання індивідуальної програми тренувань засноване на особливостях Вашого організму.

Якщо Вам потрібна додаткова мотивація, поради та інструкції з техніки виконання вправ, то наша команда інструкторів завжди готова допомогти Вам.
Персональні тренування допоможуть досягти максимальних результатів і заощадити час, а також знизять ризик отримання травми. Тренер підбере Вам індивідуальний план тренувань і харчування, з огляду на Ваші бажання і цілі.

Поделиться
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter